Interaktivní tabule

Dostupná je celá řada interaktivních tabulí a interaktivních systémů, pracujících s využitím různých technologií, které je do značné míry předurčují ke způsobu použití. Dostupné jsou interaktivní systémy s pevnou instalací vs. přenosné, s možností ovládání perem vs. ovládání libovolným dotykem, popisovatelné vs. nepopisovatelné …

Každý z těchto systémů si nalezne svého uživatele a je jen potřeba vybrat správný produkt pro dané podmínky. Jiný systém využije obchodník pro prezentace u zákazníků a jiný vyučující ve třídě.

Interaktivní tabule vhodné pro školy

Úvodem je dobré zmínit, že interaktivní tabuli samotnou efektivně používat nelze. Minimální funkční konfigurace je interaktivní tabule, projektor a počítač. Doporučeným rozšířením je ozvučení, plocha pro popis běžnými fixy (keramická tabule), vizualizér, zvedací mechanismus, hlasovací zařízení apod.

interaktivní tabule Focus Boar

 

Interaktivní tabule Focus Board

Focus Board je interaktivní tabule navržená pro školy a školící střediska, dostupná v různých velikostech a provedeních, s bohatým výběrem doplňků.

Tabule využívá elektromagnetickou indukci a vyniká zejména přesností a rychlostí odezvy. Povrch je velmi tvrdý a odolný, vhodný i do tak náročného prostředí jako jsou školní učebny.

Interaktivní tabuli Focus Board je také možné dodat v provedení TRIPTYCH s křídly s keramickým povrchem. V této souvislosti nabízíme komplexní program keramických tabulí a tabulových systémů.

Několik druhů zvedacích mechanismů umožní provoz i tam, kde se střídají uživatelé různého vzrůstu a různého věku.

Novinkou je možnost dovybavení funkcí dvojitého dotyku tzn. mohou pracovat 2 uživatelé současně.

Hlavní přednosti:
  • přesnost
  • rychlost odezvy
  • odolnost
  • bohatá nabídka doplňků přímo od výrobce
  • záruka 5 let
  • software v českém jazyce

Tip: Výběr projektoru k interaktivní tabuli

Potřebujete více informací? Máte zájem o ukázku? Kontaktujete nás.

 

Interaktivní projektory

Zajímavou novinkou loňského roku jsou interaktivní projektory. Epson letos představil novou řadu projektorů s ultra-krátkou projekční vzdáleností, dva z těchto projektorů mají v sobě integrovaný interaktivní systém tzn. "zinteraktivní" libovolný rovný povrch.

K dosažení dokonalých výsledků doporučujeme zakoupit také projekční tabuli s matným keramickým povrchem. Tyto tabule jsou vhodné pro projekci, bez nadměrných odlesků. K dispozici jsou ve formátech 4:3 nebo 16:10, v provedení jednodílném nebo Triptych. Tabule a projektor mohou být také upevněny na pružinový zvedací mechanismus.

Hlavní přednosti:
  • 2 v 1 - kompaktní řešení projektoru a interaktivního systému
  • projektor s ultra-krátkou projekční vzdáleností
  • projekce na libovolnou projekční plochu 

 

Přenosné interaktivní systémy