Vizualizér Epson ELPDC13

 
Obrázky mají informativní charakter
     
Poradíme Vám
kontaktujte nás
Varionet.cz
prodejce
 
556 315 315
 
Fax 556 831 901
 
 
 
Vizualizér s full HD rozlišením, Zoom: optika 12, digitální 10. Díky malé hmotnosti a přenosnému provedení lze zařízení snadno přenášet.
 
Značka: Epson
Kód: EV12H757040
Sklad: skladem 48h
Dostupnost: obvykle 1-4 dny
Cena s DPH: 11 737 Kč
Cena bez DPH: 9 700 Kč
Celková cena: 11 737 Kč
Počet ks

Minimální odběr 1 ks, nebo násobek tohoto počtu.
 
 
 

Vizualizér pro vzdělávání

Zobrazení ve FullHD
Možnost zobrazení obrázků a 3D objektů v rozlišení FullHD i se všemi neuvěřitelnými detaily pro celou třídu. S využitím velké snímací plochy formátu A3 je možné zobrazit obě stránky učebnice najednou. K dispozici je také plynulé streamování videa s působivou čistotou obrazu a bez rozmazání rychlostí 30 snímků za sekundu. 16x digitální zoom a vestavěná dioda LED zajistí, že je možné vidět i nejmenší detaily. Ideálním doplňkem pro vědecké výklady je přídavný mikroskop, se kterým je možné na velké obrazovce zobrazit i drobné předměty.

Více flexibility
Díky paralelnímu výstupu videa je možné živě přenášet na několik obrazovek obrázky i video, a to i včetně souborů uložených na kartě SD. Díky funkci rozdělení obrazovky mohou učitelé zobrazit dva různé učební materiály vedle sebe a podpořit tak hlavní body výuky, jako například rostliny a růst zvířat. Učitelé mohou ovládáním vizualizéru přímo z promítaného obrazu v přední části třídy, jako je spouštění nebo zastavení záznamu videa, dosáhnout lepšího udržení pozornosti žáků.

Přenosnost a lehkost
Díky malé hmotnosti, přenosnému provedení a s příslušenstvím v podobě měkkého přenosného pouzdra je možné snadné přenášení mezi třídami. Po použití zámku a bezpečnostní lišty společnosti Kensington mohou být školy a vzdělávací zařízení bez starostí, pokud je kamera ponechána bez dozoru nebo se nepoužívá.

Základní funkce:

 • Čistý a jemný obraz
  Kamera s rozlišením 1080p FullHD a obnovovací frekvencí obrazovky 30 snímků za sekundu
 • Zachyťte každý detail
  16x digitální zoom; automatické zaostření/zastavení jedním stisknutím
 • Velká snímací plocha formátu A3
  Ideální pro promítání map, detailních grafů a 3D objektů
 • Nasvícení špatně viditelných objektů
  Vestavěná dioda LED
 • Bezstarostný provoz
  Zámek a bezpečnostní lišta společnosti Kensington pro ochranu před krádeží