Vizualizér Epson ELP DC06

 
Obrázky mají informativní charakter
     
Poradíme Vám
kontaktujte nás
Varionet.cz
prodejce
 
556 315 315
 
Fax 556 831 901
 
 
 
Kompaktní vizualizér se snadným připojením k projektorům Epson.
 
Značka: Epson
Kód: V12H321001
Sklad: skladem 48h
Dostupnost: obvykle 1-4 dny
Cena s DPH: 7 139 Kč
Cena bez DPH: 5 900 Kč
Celková cena: 7 139 Kč
Počet ks
VYŘAZENO Z NABÍDKY

Minimální odběr 1 ks, nebo násobek tohoto počtu.
 
 
 

Už jste někdy přemýšleli o tom, jak prezentovat velké tištěné stránky a ilustrované dokumenty, aniž by bylo nutné je nejprve zkopírovat? Nebo jak předvádět trojrozměrné nebo křehké předměty před širokým publikem? Nyní je toto všechno možné s pomocí vizualizéru Epson ELP DC-06 – přenosného a upravitelného fotoaparátu, který je možné připojit přímo k počítači nebo k nejnovějším projektorům společnosti Epson.

Inovativní, flexibilní a snadno použitelný

Vizualizér Epson ELP CD-06 představuje díky pokročilým technologiím kompaktní a dostupné řešení pro prezentaci zvětšených zdrojových materiálů při současném výrazném snížení délky času potřebného na přípravu.

Nastavení vizualizéru Epson ELP DC-06 trvá jen několik vteřin. Pomocí přímého připojení USB a kabelu 2 v 1 je možné jej připojit přímo k nové řadě projektorů Epson EB-8 i k projektorům budoucím. Umožní vám i práci přes počítač. Stačí jej pouze zapojit, rozložit rameno a vše je připraveno.

Živé prezentace

Kvalitní zobrazení zaručuje rozlišení 2 milionů pixelů a vysoké přiblížení, které umožňuje zaměřit se na podrobnosti. Fotoaparát lze otáčet v úhlu 90° v různých osách a výška je nastavitelná, díky čemu lze snímat trojrozměrné předměty nebo celou tabuli.

Snadno přenosný, moderní design

Vizualizér Epson ELP DC-06 nevyžaduje samostatný zdroj energie a je proto velice kompaktní. Je lehký a díky možnosti složit rameno až zcela k základně vizualizéru je snadno přenosný. Se spotřebou menší než 2,5 W vyhovuje moderním ekologickým normám.