Projektor Epson EB-1945W

 
Obrázky mají informativní charakter
     
Poradíme Vám
kontaktujte nás
Varionet.cz
prodejce
 
556 315 315
 
Fax 556 831 901
 
 
 
Přenosný dataprojektor Epson EB-1945W, WXGA, 3LCD, 4200 lm, 10W
Značka: Epson
Kód: V11H471040
Sklad: skladem 48h
Dostupnost: obvykle 1-4 dny
Katalogová cena: 37 292 Kč
Cena s DPH: 29 343 Kč
Cena bez DPH: 24 250 Kč
Celková cena: 29 343 Kč
Počet ks

Minimální odběr 1 ks, nebo násobek tohoto počtu.
 
 
 

Projektor s funkcí autokorekce

Pohodlná obsluha
Kompaktní přenosný projektor EB-1945W nabízí kombinaci skvělých vlastností, které zahrnují vysoce kvalitní výstup, řadu funkcí vysoké užitné hodnoty a příznivou cenu. Protože jej lze snadno instalovat v každé konferenční místnosti, ale zároveň využívat jako mobilní zařízení umožňující projekci z pracovního stolu, najde dokonalé uplatnění především ve firemním a vzdělávacím prostředí.

Vysoká kvalita obrazu
Model EB-1945W využívá technologii Epson 3LCD a nabízí stejně vysoký bílý a barevný světelný výstup, což zaručuje projekci čistého obrazu v živých, přirozených barvách, dokonce i za denního světla.

Možnosti připojení
Model EB-1945W je vybavený Wi-Fi rozhraním a konektorem DisplayPort, díky němuž lze snadno dosáhnout projekce zvuku a obrazu ve vysokém rozlišení.

Snadná kalibrace
Novinkou od společnosti Epson je funkce „focus help", která zajišťuje kalibraci za použití testovacího vzoru a umožňuje tak rychlé a snadné nastavení projektoru v každé konferenční místnosti. Tento proces navíc usnadňuje kompatibilita s grafickými kontrolery pro širokoúhlé zobrazení, což zaručuje snadnou integraci modelu EB-1945W do stávajících systémů. Další novinkou od společnosti Epson je funkce automatické vertikální a horizontální korekce lichoběžníkového zkreslení v reálném čase, která umožňuje přizpůsobení obrazu v reálném čase s výsledky viditelnými během několika sekund. Pokud zároveň využijete funkci přizpůsobení obrazu projekční ploše, jejímž úkolem je v několika sekundách zajistit umístění obrazu do zarámovaného projekčního plátna, bude kalibrace projektoru EB-1945W velmi snadnou a rychlou záležitostí.

Vyšší produktivita
Model EB-1945W nabízí celou řadu funkcí, díky nimž lze dosáhnout výrazně vyšší produktivity. Například funkce „multi-PC" umožňuje zobrazení multimediálního obsahu až ze čtyř počítačů zároveň.

 • Vysoký světelný výkon
  Bílý a barevný světelný výstup 4200 lumenů
 • Kvalita obrazu
  Technologie 3LCD zaručuje živé, zářivé barvy
 • Hodiny / časový rozvrh
  Činnost projektoru lze předem naplánovat
 • Funkce „focus help"
  Vzory pro snadné zaostření
 • Projekce bez PC/slideshow
  Načítání souborů PDF přímo z USB zařízení