Projektor Epson EB-1776W

 
Obrázky mají informativní charakter
     
Poradíme Vám
kontaktujte nás
Varionet.cz
prodejce
 
556 315 315
 
Fax 556 831 901
 
 
 
Ultra-přenosný dataprojektor Epson EB-1776W,WXGA, 3LCD, 3000 lm, Wifi, HDMI, 1,68 kg
Značka: Epson
Kód: V11H476040
Sklad: skladem 48h
Dostupnost: obvykle 1-4 dny
Katalogová cena: 40 686 Kč
Cena s DPH: 30 129 Kč
Cena bez DPH: 24 900 Kč
Celková cena: 30 129 Kč
Počet ks

Minimální odběr 1 ks, nebo násobek tohoto počtu.
 
 
 

Přenosný firemní projektor

Ideální k prezentacím mimo kancelář
Model EB-1776W nabízí funkce rychlého spuštění a okamžitého vypnutí, které umožňují rychlé zahájení a ukončení projekce, což pro uživatele znamená, že nemusí čekat na zahřátí či vychladnutí projektoru. Díky nízké hmotnosti a tenkému designu lze tento projektor snadno přenášet v pohodlném přenosném pouzdře, které je součástí výbavy.

Rychlá instalace
Díky rychlému bezdrátovému rozhraní Wi-Fi s vynikající odezvou můžete snadno a rychle prezentovat přímo z vašeho laptopu bez nutnosti připojení kabelem - ideální pro krátké prezentace. Tento model nabízí také vysokou flexibilitu instalace dle aktuální potřeby, aniž by vás omezoval v pohybu.

Vždy vyrovnaný obraz
Technologie korekce lichoběžníkového zkreslení v reálném čase Epson obraz automaticky upraví, vyrovná a přizpůsobí jej projekční ploše během nastavení. Dokáže také monitorovat a přizpůsobit projekci během prezentací; to oceníte především v situacích, kdy se vám během společné prezentace nebo předávání poznámek posluchačům podaří do projektoru omylem strčit.

Prezentace ze dvou různých zdrojů
Funkce rozdělení projekční plochy vám umožní prezentovat ze dvou různých zdrojů, například z dalšího laptopu nebo USB vizualizéru Epson, čímž lze dosáhnout detailnějších a flexibilnějších prezentací.

Projekce bez použití počítače
Možnost přímé prezentace z paměťové jednotky USB pomáhá snižovat počet zařízení, která byste museli vozit s sebou. Nová a zdokonalená funkce prezentace sérií snímků (slideshow) znamená, že nyní můžete zobrazovat nejen soubory PDF a statické snímky, ale také snímky ve formátu Motion JPEG.

Prezentace z inteligentních telefonů
Model EB-1776W je kompatibilní s aplikací Epson iProjection. Po stažení této aplikace do vašeho inteligentního telefonu můžete do projektoru bezdrátově přenášet dokumenty ve formátech Word, Excel, PowerPoint, Keynote a PDF*1. Jedná se o skvělý nástroj, který vám pomůže obohatit své mobilních prezentace.

Špičková kvalita
Vzhledem k tomu, že je tento projektor vybavený technologií Epson 3LCD, lze dosáhnout projekce obrazu špičkové kvality. Bílý i barevný světelný výstup dosahují 3000 lumenů, což znamená, že prezentovat můžete za bílého dne bez nutnosti zhasínat osvětlení, zatímco vstup HDMI umožňuje projekci maximálně jasného, čistého obsahu.

 • Špičkový světelný výkon
  Bílý a barevný světelný výstup 3000 lumenů
 • Ultrapřenosný projektor
  Nízká hmotnost
 • Vyrovnaný obraz
  Korekce lichoběžníkového zkreslení v reálném čase
 • Projekce bez PC/slideshow
  Načítání souborů PDF přímo z USB zařízení
 • Mobilní prezentace
  Wi-Fi a aplikace Epson iProjection

*1. Soubory Word (doc, docx), Excel (xls,xlsx), PowerPoint (ppt,pptx), Keynote a PDF vytvořené v aplikacích Office 2004 nebo novějších