Projektor Epson EB-1771W

 
Obrázky mají informativní charakter
     
Poradíme Vám
kontaktujte nás
Varionet.cz
prodejce
 
556 315 315
 
Fax 556 831 901
 
 
 
Ultra-přenosný dataprojektor Epson EB-1771W, WXGA, 3LCD, 3000 lm, HDMI, 1,68 kg
Značka: Epson
Kód: V11H477040
Sklad: skladem 48h
Dostupnost: obvykle 1-4 dny
Katalogová cena: 34 945 Kč
Cena s DPH: 25 289 Kč
Cena bez DPH: 20 900 Kč
Celková cena: 25 289 Kč
Počet ks

Minimální odběr 1 ks, nebo násobek tohoto počtu.
 
 
 

Přenosný firemní projektor

Ideální k prezentacím mimo kancelář
Model EB-1771W nabízí funkce rychlého spuštění a okamžitého vypnutí, které umožňují rychlé zahájení a ukončení projekce, což pro uživatele znamená, že nemusí čekat na zahřátí či vychladnutí projektoru. Díky nízké hmotnosti a tenkému designu lze tento projektor snadno přenášet v pohodlném přenosném pouzdře, které je součástí výbavy.

Rychlá instalace
Díky rychlému bezdrátovému rozhraní Wi-Fi(*1) s vynikající odezvou můžete snadno a rychle prezentovat přímo z vašeho laptopu bez nutnosti připojení kabelem - ideální pro krátké prezentace. Tento model nabízí také vysokou flexibilitu instalace dle aktuální potřeby, aniž by vás omezoval v pohybu.

Vždy vyrovnaný obraz
Bez ohledu na úhel naklonění projektoru můžete vždy dosáhnout vyrovnaného obrazu. Funkce automatické vertikální a manuální horizontální korekce lichoběžníkového zkreslení Epson pomáhají vyrovnat obraz během nastavení projektoru.

Projekce bez použití počítače
Možnost přímé prezentace z paměťové jednotky USB pomáhá snižovat počet zařízení, která byste museli vozit s sebou. Nová a zdokonalená funkce prezentace sérií snímků (slideshow) znamená, že nyní můžete zobrazovat nejen soubory PDF a statické snímky, ale také snímky ve formátu Motion JPEG.

Prezentace z inteligentních telefonů
Model EB-1771W je kompatibilní s aplikací Epson iProjection(*1). Po stažení této aplikace do vašeho inteligentního telefonu můžete do projektoru bezdrátově přenášet dokumenty ve formátech Word, Excel, PowerPoint, Keynote a PDF(*2). Jedná se o skvělý nástroj, který vám pomůže obohatit své mobilních prezentace.

Špičková kvalita
Vzhledem k tomu, že je tento projektor vybavený technologií Epson 3LCD, lze dosáhnout projekce obrazu špičkové kvality. Bílý i barevný světelný výstup dosahují 3000 lumenů, což znamená, že prezentovat můžete za bílého dne bez nutnosti zhasínat osvětlení, zatímco vstup HDMI umožňuje projekci maximálně jasného, čistého obsahu.

 • Špičkový světelný výkon
  Bílý a barevný světelný výstup 3000 lumenů
 • Ultrapřenosný projektor
  Nízká hmotnost
 • Vyrovnaný obraz
  Korekce lichoběžníkového zkreslení
 • Projekce bez PC/slideshow
  Načítání souborů PDF přímo z USB zařízení
 • Mobilní prezentace
  Wi-Fi a aplikace Epson iProjection

*1. Rozhraní Wi-Fi a kompatibilita s aplikací Epson iProjection jsou volitelné
*2. Soubory Word (doc, docx), Excel (xls,xlsx), PowerPoint (ppt,pptx), Keynote a PDF vytvořené v aplikacích Office 2004 nebo novějších