Projekční plátno Grandview Fantasy SCM, ruční - 152×152 cm

 
Obrázky mají informativní charakter
     
Poradíme Vám
kontaktujte nás
Varionet.cz
prodejce
 
556 315 315
 
Fax 556 831 901
 
 
 
Projekční plátno s kontrolou zpětného navíjení a horizontální korekcí pozice. Rozměry projekční plochy - 152×152 cm.
Značka: Grandview
Kód: 100604-MFS101
Sklad: možné dodání?
Dostupnost: na dotaz
Cena s DPH: 3 328 Kč
Cena bez DPH: 2 750 Kč
Celková cena: 3 328 Kč
Počet ks

Minimální odběr 1 ks, nebo násobek tohoto počtu.
 
 
 

Elegantní a stylová projekční plátna řady Fantasy vynikají poměrem ceny a kvality. Matný povrch s černým rámem zaručuje jasné a pravdivé barvy v širokém rozmezí úhlů pohledu. Povrch pláten je navíc omyvatelný, ohnivzdorný, odolný vůči vlhkosti a plísním, šetrný k životnímu prostředí. Tubus je vyroben ze slitiny hliníku a má čtvercový průřez.

Díky patentovanému systému zavěšení je instalace velmi snadná a umožňuje horizontální korekci dle potřeby. Projekční plátna Fantasy lze instalovat na stěnu nebo na strop.

Plátna jsou vhodná pro školy a vzdělávací zařízení, konferenční místnosti, domácí kino nebo jiná zábavní a výuková zařízení.

Systém kontroly rychlosti navíjení (SCM)

Projekční plátna Fantasy SCM jsou vybavena praktickým systémem kontroly navíjení. Tento systém zamezuje poškození plátna v důsledku nechtěného uvolnění aretace a následného nekontrolovaného (rychlého) navinutí. SCM prodlouží čas navíjení z běžné cca 1s na bezpečných cca 8s a podstatně tak zvýší komfort ovládání a sníží riziko poškození.

SCM doporučujeme zejména do škol a zařízení, kde se střídá více uživatelů nebo není zajištěn dozor nad způsobem používání.