Tiskové zprávy

14.06.2016

Interaktivní tabule (sestavy) Focus Board

Aktualizovali jsme nabídku interaktivních tabulí Focus Board. Jedná se o sestavy keramických tabulí s projekčním povrchem a interaktivních projektorů Epson EB-595Wi a Epson EB-585Wi. Nabízíme celou řadu různých kombinací interaktivních sestav.

 
09.05.2016

Projektory a vizualizéry - aktualizovaná nabídka

Zaktualizovali a rozšířili jsme nabídku projektorů a vizualizérů - přidali jsme dva nové vizualizéry Epson. Do akce jsme zařadili některá projekční plátna, významně jsme rozšířili nabídku projekčních tabulí.

 
11.04.2016

Projekční tabule MICA - NOVINKA

Projekční tabule MICA jsou ideálním řešením všude tam, kde je zásadní kvalita projekce, ale zároveň je potřebná i popisovatelná plocha. Jedná se keramické projekční tabule nejvyšší kvality s širokým pozorovacím úhlem a optimální odrazivostí..

 
18.06.2015

Projekční plátna Wallframe

Do nabídky projekčních pláten jsme zařadily novinku: typ Wallframe. Jedná se projekční plátno ve formě rámu určeného k přímé fixaci na zeď. Projekční plátno lze využít pro přední i zadní projekci. Projekční plocha může dosahovat velikosti až 400x300 cm.

 

 
06.08.2014

Nová přípojná místa

Do kategorie přípojných míst byly zařazeny dva nové typy zásuvkových panelů BTCZ V 002 a BTCZ V 014. Jedná se o inovaci v provedení USB (3.0), namísto šipek jsou moderní LED diody, konstrukce je praktičtější.

 
15.04.2014

Zpětné projektory

Zpětné projektory řady Focus a Quadra jsou nahrazeny novým typem s označením Arcus. V nabídce naleznete 4 typy těchto zpětných projektorů s jednou až třemi čočkami. V nabídce zůstávají dva přenosné zpětné projektory typu Sava.

 
11.03.2014

Interaktivní tabule StarBoard - nově v nabídce

Dotyková interaktivní tabule Hitachi StarBoard je cenově dostupná interaktivní technologie pro vaši výuku. Díky ovládání prstem s vícedotykovými gesty je ovládání jednoduché a intuitivní. Interaktivní tabule StarBoard mají moderní design a odolný povrch.

 
30.09.2013

Vizualizéty AverMedia řady F

Změna v nabídce vizualizérů. Vizualizéry Avermedia řady CP byly nahrazeny novými modely řady F (F15, F30 a F50). Tyto vizualizéry s ohebným ramenem umožňují interaktivní prezentaci a splňují náročné požadavky moderní prezentace.

 

 
23.08.2013

Stolky pod projektor

Výškově stavitelné stolky pod projektory za zvýhodněné akční ceny. Toto zboží naleznete v kategorii příslušenství v sekci projektorů. Nabízíme stolky s jednou až třemi úložnými plochami. Tyto stolky jsou skladem a termín dodání je cca 3 pracovní dny od objednání.

 

 
10.11.2012

Projektory Epson - aktualizace nabídky

Aktualizovali jsme nabídku projektorů a ostatních produktů značky Epson. Zařadili jsme nové ultra-přenosné projektory řady EB-17, výkonné manažerské projektory řady EB-19.