Přenosné interaktivní systémy

Přenosné interaktivní systémy jsou alternativou klasických interaktivních tabulí. Jejich předností je nízká hmotnost, snadná přenosnost a příznivá cena. Pomocí přenosných interaktivních systémů lze "zinteraktivnit" téměř jakoukoliv rovnou plochu (tabule, stěna, plátno apod.). Doporučujeme kombinaci s projekční tabulí. Výhodou klasických interaktivních tabulí je zejména kompaktnost, rychlá odezva, odolnost.

Kontaktujte nás máte-li zájem o zvýhodněnou komplexní nabídku včetně příslušenství a odborné montáže.

 
další parametry
Zobrazit
Řazení dle
Zařazení zboží          

Interaktivní systém eBeam Edge Wireless Complete

34 304 Kč s DPH
28 350 Kč bez DPH
Dostupnost:
obvykle 3-7 dní
 
Kód: 2004-LEB012
Sada Complete obsahuje navíc 4 pera pro záznam obsahu tabule při použití bez projektoru. Součástí je nabíjecí základna pro 4 pera a přijímač. eBeam se díky své spolehlivosti a snadné obsluze stal synonymem pro mobilní interaktivní tabule. eBeam použijete nejčastěji s projektorem a tabulí, ale skvěle ho využijete také s běžným, i starším, LCD monitorem nebo TV.

Interaktivní systém eBeam Edge Wireless

22 264 Kč s DPH
18 400 Kč bez DPH
Dostupnost:
obvykle 3-7 dní
 
Kód: 2004-LEB010
eBeam Edge+ Wireless promění jakoukoli plochu v plnohodnotnou interaktivní tabuli, kterou můžete využít při výuce, nebo při firemních prezentacích. eBeam se díky své spolehlivosti a snadné obsluze stal synonymem pro mobilní interaktivní tabule. eBeam použijete nejčastěji s projektorem a tabulí, ale skvěle ho využijete také s běžným, i starším, LCD monitorem nebo TV.
 

Interaktivní systém eBeam Edge USB

19 118 Kč s DPH
15 800 Kč bez DPH
Dostupnost:
obvykle 3-7 dní
 
Kód: 2004-LEB007
eBeam Edge+ USB promění jakoukoli plochu v plnohodnotnou interaktivní tabuli, kterou můžete využít při výuce, nebo při firemních prezentacích. eBeam se díky své spolehlivosti a snadné obsluze stal synonymem pro mobilní interaktivní tabule. eBeam použijete nejčastěji s projektorem a tabulí, ale skvěle ho využijete také s běžným, i starším, LCD monitorem nebo TV.
 
 

 

Projektory Projekční plátna Grandview Interaktivní tabule Focus Board Interaktivní tabule SMART Board